Szkolenie z zakresu etykiety i savoir-vivre'u

Biuro Karier UŚ

Od dziś, 9 lutego 2011 r., ruszają zapisy na warsztaty z zakresu etykiety i savoir-vivre'u, organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Szkolenie odbędzie się 16 lutego 2011 roku, od godz. 10.00 do 15.30, w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie poprowadzi Łukasz Lenard z firmy Capgemini.

Sztuka profesjonalnego prezentowania siebie oraz reprezentowania firmy w kontaktach służbowych, stosowanie etykiety jako narzędzia osiągania osobistej przewagi w sytuacji konkurencyjnej to umiejętności, w nabyciu których szkolenie ma pomóc.

Dla studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Śląskiego udział w kursie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczna rejestracja – nr telefonu: 32 359 20 32.

Osoby zainteresowane warsztatami zobligowane są do zapoznania się z regulaminem szkoleń organizowanych przez Biuro Karier.