Szkolenie „Zanim podejmiesz pierwszą pracę”

23 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00 w sali nr 415 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ) odbędzie się szkolenie z podstaw prawa pracy. Spotkanie poprowadzi Michał Podsiedlik z Sekcji Poradnictwa i Układów Zbiorowych Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach.

Wydarzenie organizowane jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.