facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie z zakresu savoir-vivre’u i etykiety zawodowej

uścisk dwóch męskich rąk

Akademia Dyplomacji Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie z zakresu savoir-vivre’u i etykiety zawodowej. Udział w kursie pozwoli poszerzyć wiedzę teoretyczną i nabyć umiejętności praktyczne dotyczące etykiety, reguł grzecznościowych i protokołu dyplomatycznego obowiązujących w sytuacjach codziennych, biznesowych i urzędowych.

Podczas warsztatów omówione zostaną: klasyczne zasady savoir-vivre’u (w tym ceremoniał dyplomatyczny i obsługa wizyty wyjazdowej oraz przyjazdowej), zagadnienia związane z komunikacją interpersonalną (m.in. niewerbalne formy komunikacji), poruszone zostaną również kwestie dotyczące etykiety kulinarnej, organizacji przyjęć oraz wymogi dotyczące ubioru.

Kurs, który odbędzie się 10 marca 2018 roku w godz. od 9.30 do 14.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, poprowadzi dr Andrzeja Szteliga – specjalista w zakresie dyplomacji ekonomicznej bilateralnej i multilateralnej, wykładowca protokołu dyplomatycznego i etykiety w Akademii Dyplomacji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.akademiadyplomacji.us.edu.pl/savoir-vivre-i-etykieta-zawodowa. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: docs.google.com/forms

 

grafika promująca szkolenie zakresu savoir-vivre’u i etykiety zawodowej

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.