Szkolenie z zakresu negocjacji na WPiA

27 marca 2013 r. w godz. od 13.30 do 15.00 w sali 3.45 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbywać się będzie szkolenie w języku angielskim z zakresu negocjacji. Inicjatywa skierowana jest do studentów prawa i administracji. Szkolenie pt. „Building relations with the client through the negotiations – workshop conducted by UBS” poprowadzą przedstawiciele firmy UBS, którzy zamierzają najbliższym czasie zatrudnić absolwentów prawa i administracji. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zapisy pod numerem telefonu 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona.

UBS jest przedsiębiorstwem finansowym, zajmującym się bankowością prywatną, inwestycyjną i obrotem papierami wartościowymi.