facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie z kryminalistyki

28 lutego 2015 r. w godz. 13.00–17.30 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, parter) odbędzie się szkolenie z kryminalistyki. Spotkanie będzie okazją, by dowiedzieć się, z czym wiążą się takie pojęcia, jak: chromatografia, traseologia czy daktyloskopia. Podczas doświadczeń prowadzący szkolenie pokażą m.in. jak wygląda DNA oraz jak pobrać odciski linii papilarnych.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób do 27. roku życia, które posiadają status studenta lub doktoranta. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Po szkoleniu będzie możliwość realizacji zajęć z dziećmi lub młodzieżą w szkole w ramach programu „Projektor – wolontariat studencki” (6h dydaktycznych). Szczegółowe informacje o programie zostaną przekazane podczas szkolenia.

Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikat zaświadczający o udziale w szkoleniu, a także materiały edukacyjne potrzebne do zrealizowania zajęć w szkole.

Ze względu na duże zainteresowanie, szkolenie zostało podzielone na dwie tury. Kolejne spotkanie odbędzie się tydzień później, również w Studenckiej Strefie Aktywności, od godz. 11.00 do 16.00.

Organizatorem szkolenia jest Projektor Katowice. Szczegółowe informacje: www.facebook.com.

 

 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.