Szkolenie z cyklu „Wakacje z karierą”

5 lipca 2012 roku ruszyły zapisy na kolejne szkolenie z cyklu „Wakacje z karierą”. Szkolenie, które jest drugą częścią warsztatów „Efektywność osobista”, stanowi połączenie tematyki zarządzania własną energią z zarządzaniem sobą w czasie.
Jest zaproszeniem do samopoznania warunkującego znalezienie wewnętrznej dyscypliny oraz równowagi prowadzącej do pełnego i radosnego przeżywania czasu, a także skutecznego, dającego satysfakcję sposobu pracy. Uczestnicy szkolenia zostaną zaznajomieni z różnymi rodzajami energii składającymi się na efektywność osobistą. W drugim bloku tematycznym uczestnicy wspólnie zastanowią się skąd się wzięła współczesna pogoń za uciekającym czasem i wspólnie zaproponują zestaw narzędzi, które pozwolą ją złagodzić (ustalanie ról, priorytetów, definiowanie celów, stosowanie technik oszczędzania czasu takich, jak: koncentracja czy selektywne czytanie).

Szkolenie prowadzone będzie techniką warsztatową, zarówno grupową, jak i indywidualną oraz wzbogacone o zestaw ćwiczeń do wykonania w domu.

Zajęcia poprowadzą:

• Anna Rycman: doktor nauk humanistycznych, pracownik Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego, certyfikowany trener;
  • Katarzyna Grzybek: certyfikowany trener posiadający doświadczenie zarówno w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich i efektywności osobistej, jak i w treningach pamięci i koncentracji uwagi.

Warsztat odbędzie się 12 lipca 2012 r. w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Potrwa od godziny 9.00 do 15.00.

Zapisy odbywają się pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.