Szkolenie z cyklu StartUp Training

10 kwietnia 2013 r. o godz. 17.00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 416) odbędzie się szkolenie online z cyklu StartUp Training pt. „4 filary sukcesu w Dolinie Krzemowej – produkt, pitch, networking, inwestor”. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z relacjami trzech polskich przedsiębiorców z ich niedawnych podróży do Doliny Krzemowej. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak przygotować swój produkt na rynek globalny, jak go reklamować, uzyskają informacje na temat wydarzeń, służących nawiązaniu relacji biznesowych, a także procesu inwestycyjnego z funduszami Venture Capital.

Warunkiem udziału jest rejestracja na stronie internetowej: www.4filary.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie organizowane jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim.