Szkolenie z cyklu StartUp Training

13 lutego 2013 r. o godz. 16.30 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 416) odbędzie się szkolenie on-line z cyklu StartUp Training. Tematem przewodnim spotkania będzie „Jak obudzić produktywność”. Szkolenie poprowadzi Michał Śliwiński – twórca Productivel Magazine oraz aplikacji NOZBE, która pomaga zarządzać zadaniami zgodnie z metodologią GTD.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wysłanie zgłoszenia (imię, nazwisko oraz numer telefonu) drogą elektroniczną na adres e-mail: aip.katowice@przedsiebiorca.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie organizowane jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim.