Szkolenie z cyklu StartUp Training

30 stycznia 2013 r. w godz. od 16.30 do 18.30 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) odbędzie się szkolenie on-line z cyklu StartUp Training. Tematem przewodnim spotkania będzie „Jak dopalić mój serwis”.

Szkolenie poprowadzi Jakub Weber, który  od ponad 10 lat jest profesjonalnie związany z internetem i rozwiązaniami mobilnymi. Aktualnie jest ekspertem odpowiedzialnym za współpracę ze startupami i filtrowanie pomysłów technologicznych przez pryzmat marketingu.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wysłanie zgłoszenia (imię, nazwisko oraz numer telefonu) drogą elektroniczną na adres e-mail: aip.katowice@przedsiebiorca.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie organizowane jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim.