Szkolenie z cyklu StartUp Training

22 stycznia 2013 r. w godz. od 12.00 do 15.00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) odbędzie się bezpłatne szkolenie z cyklu StartUp Training. Tematem przewodnim spotkania będzie „Myślenie kreatywne”.

Szkolenie poprowadzi Joanna Waśków – trener biznesu, manager handlowy, mówca i aktywny członek organizacji Toastmasters International. Od czerwca 2011 r. pracuje jako trener oraz autor narzędzi, materiałów szkoleniowych i artykułów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej nauki, technik komputerowych, pamięciowych, kreatywnego myślenia oraz automotywacji.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wysłanie zgłoszenia (imię i nazwisko) drogą elektroniczną na adres e-mail: aip.katowice@przedsiebiorca.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie organizowane jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim.