Szkolenie „Wykorzystanie technik improwizacji w pracy”

Biuro Karier UŚ oraz firma Capgemini organizują szkolenie pt. „Wykorzystanie technik improwizacji w pracy” skierowane do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Szkolenie odbędzie się 18 września 2014 r. o godz. 9.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, sala 159.

Uczestnicy spotkania zapoznają się z technikami improwizacji jako narzędziami budowania zespołu, twórczego rozwiązywania problemów, budowania zaufania w grupie i rozwijania gotowości na zmiany.

Szkolenie poprowadzi Agata Brzóska z firmy Capgemini – trener oraz instruktor teatralny, posiadająca doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu improwizacji. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju „Rozwiń Skrzydła”, z którym organizuje warsztaty, szkolenia i przedsięwzięcia o charakterze rozwojowym i artystycznym.

Zapisy na szkolenie są przyjmowane pod numerem telefonu 32 359 20 32 lub bezpośrednio w Biurze Karier UŚ od dnia 11 września. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Karier: http://bk.us.edu.pl.