Szkolenie w zakresie tłumaczenia wspomaganego komputerowo pt. „Praktyczne wykorzystanie programu memoQ”

11 grudnia 2015 r. w godz. od 14.00 do 18.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a, sala dydaktyczna) odbędzie się szkolenie w zakresie tłumaczenia wspomaganego komputerowo pt. „Praktyczne wykorzystanie programu memoQ”, które poprowadzi certyfikowany trener programu memoQ dr Izabela Mrochen.

Zapisy potrwają do 9 grudnia i są prowadzone osobiście w sekretariacie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (Katowice, ul. Bankowa 14, pawilon B, pok. 365), elektronicznie (e-mail: spnjo@us.edu.pl) lub telefonicznie (32 359 20 58).

Organizatorem warsztatów są Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka.