Szkolenie w ramach „Wakacji z karierą”

5 lipca 2012 r. od godz. 9.00 do15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się pierwsze szkolenie z cyklu „Wakacje z karierą” pt. „Efektywność osobista część pierwsza: automotywacja”. Spotkanie adresowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Uczestnicy będą mieli m.in. możliwość zapoznania się z podstawowymi teoriami motywacji, mechanizmami leżącymi u podstaw działań oraz przeprowadzenia osobistej analizy SWOT, połączonej z określeniem własnych motywatorów i demotywatorów. Dzięki temu będą mogli odpowiedzieć sobie na pytanie: co zrobić, by bardziej chciało mi się chcieć?
Zajęcia poprowadzą:

• Anna Rycman: doktor nauk humanistycznych, pracownik Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego, certyfikowany trener;
  • Katarzyna Grzybek: certyfikowany trener posiadający doświadczenie zarówno w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich i efektywności osobistej, jak i w treningach pamięci i koncentracji uwagi.

Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczna rejestracja pod numerem (32) 359-20-32. Zapisy rozpoczynają się 28 czerwca 2012 r. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Organizatorem spotkania jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.