Szkolenie w ramach projektu „Kreator Innowacyjności…”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenia w ramach projektu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”. Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.

Najbliższe szkolenie pt. „Marketing” odbędzie się 24 sierpnia 2013 r. w godz.  9.00−17.30 w Akademickim Centrum Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415). Szkolenia są skierowane przede wszystkim do społeczności akademickiej, ale również do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Zapisy odbywają się telefonicznie: 32 359 22 15 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Udział w szkoleniach i doradztwie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Kontakt z koordynatorem projektu:
Katowice, ul. Bankowa 14,
pok. 417, I piętro