Szkolenie w ramach projektu „Kreator Innowacyjności…”

2 sierpnia 2013 r. o godz. 9.00 w siedzibie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) będzie miało miejsce szkolenie pt. Ochrona własności intelektualnej. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”. Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.

Szkolenia są skierowane przede wszystkim do społeczności akademickiej: studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych, ale również do osób spoza niej, będących zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy pod numerem telefonu: 32 359 22 15 w godzinach od 7.30 do 15.30.
Udział w szkoleniach i doradztwie jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Projekt jest współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.