Szkolenie w ramach Akademii Protradera

16 grudnia 2013 r. o godz. 11.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 159) odbędzie się szkolenie pt. „Ciąg Fibonacciego w tradingu” organizowane w ramach Akademii Protradera.

Program szkolenia:

• ciąg Fibonacciego i jego pochodne,
  • geometria Fibonacciego geneza,
  • geometria Fibonacciego – projekcja wewnętrzna,
  • geometria Fibonacciego – projekcja zewnętrzna (ekspansja ruchu),
  • geometria Fibonacciego + „świece japońskie”,
  • strategie gry na geometrii Fibonacciego,
  • live trading z wykorzystaniem geometrii Fibonacciego.

Akademia Protradera to projekt edukacyjny realizowany na kilkunastu polskich uczelniach. Warsztaty mają na celu przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z rynkami kapitałowymi od strony profesjonalnego tradingu.

Zapisy rozpoczynają się 9 grudnia 2013 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Każdy uczestnik kursu powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.