Szkolenie pt. „Zarządzanie życiowymi projektami”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie pt. „Zarządzanie życiowymi projektami”, którego uczestnicy będą uczyć się kształtowania pozytywnej postawy wobec zmian, a także odkrywania własnej drogi do sukcesu. Udział w szkoleniu ma być również okazją do:

• kształcenia umiejętności wyznaczania i realizacji celów;
  • tworzenia planu działania;
  • sformułowania własnej definicji sukcesu osobistego/zawodowego;
  • pracy nad motywacją i zaangażowaniem.

Szkolenie, które odbędzie się 17 kwietnia 2013 roku o godz. 16.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, poprowadzą:

• Magdalena Kluszczyk – trener, filolog, studentka psychologii,
  • Maria Urbańczyk – trener, manager.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.