Szkolenie pt. „Zarządzanie stresem”

Logo Akademii Rozwoju Kariery

W środę 30 sierpnia 2017 roku w godz. od 9.00 do 14.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, s. 133) odbędzie się szkolenie pt. „Zarządzanie stresem”, którego organizatorem jest Biuro Karier UŚ. Adresatami warsztatów są studenci, a także absolwenci, którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Uczestnicy szkolenia zapoznają się m.in. z technikami wizualizacji, relaksacji oraz ćwiczeniami uważności, a także otrzymają diagnozę stylu radzenia sobie ze stresem.

Warsztaty prowadzić będzie Monika Goncerz z Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A., jednej z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.bk.us.edu.pl. Szkolenie organizowane jest w ramach cyklu Akademii Rozwoju Kariery 2017.

Plakat promujący szkolenie, w tle motywy roślinne, na plakacie podstawowe informacje na temat szkolenia: data i miejsce, tytuł oraz adres strony organizatorów.