Szkolenie pt. „Z czym do ludzi, czyli jak znaleźć własną drogę na rynku pracy?”

14 sierpnia 2012 r. o godz. 9.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego rozpocznie się szkolenie pt. „Z czym do ludzi, czyli jak znaleźć własną drogę na rynku pracy?”. Warsztaty dotyczyć będą tematyki kreowania indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego oraz określania własnego potencjału. Uczestnicy będą mieli możliwość nauczyć się strategii planowania, dowiedzą się jakie są ich mocne strony oraz jakie predyspozycje są istotne na rynku pracy.

Spotkanie, organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, poprowadzi Agnieszka Dunaj – trener, doradca zawodowy w Biurze Karier UŚ.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczna rejestracja pod numerem: (32) 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją regulaminu Biura Karier UŚ.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.bk.us.edu.pl.