Szkolenie dot. rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

Logo CINiBA

W poniedziałek 22 maja 2017 roku o godz. 10.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a, sala konferencyjna) rozpocznie się szkolenie pt. „Wyzwania, szanse i zagrożenia dla organizacji w świetle Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej nt. ochrony danych osobowych – RODO”. Organizatorami warsztatów są CINiBA oraz Śląskie Koło Regionalne Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. Udział w spotkaniu jest bezdpłatny.

Wśród prelegentów znalazł się kierownik Departamentu Informatycznego CINiBA, a także Oddziału Obsługi Informatycznej Bibliotek Uniwersytetu Śląskiego mgr inż. Andrzej Koziara, który wygłosi prelekcję pt. „Analiza ryzyka jako narzędzie do opisu szans i zagrożeń podczas wdrażania RODO – część 1”.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać do 19 maja drogą elektroniczną na adres e-mail koordynatora Śląskiego Koła Regionalnego IIA Polska Roberta Lipki: r.lipka@iia.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje oraz program szkolenia dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.