Szkolenie pt. „Współpraca zespołowa w codziennej pracy”

20 października 2011 r. o godz. 13.00 w sali nr 61 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się szkolenie pt. „Współpraca zespołowa w codziennej pracy”. Warsztat poprowadzi Julia Reguła z firmy Capgemini.

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. mechanizmy rządzące pracą zespołową oraz role zespołowe i ich wzajemne zależności. Prowadząca przeprowadzi wśród uczestników ankietę, na podstawie której spróbuje określić, do pełnienia jakich ról grupowych mają tendencję uczestnicy szkolenia. Organizatorem spotkania jest Biuro Karier UŚ.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy rozpoczynają się 14 października 2011 r.
Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.