Szkolenie pt. „Własna marka pod anielskim skrzydłem”

19 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. Bankowa 14, sali nr 417) odbędzie się szkolenie z cyklu „Własna marka pod anielskim skrzydłem”, które zostanie poświęcone tematyce związanej z prowadzeniem własnego biznesu.

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. aspekty dotyczące form organizacyjno-prawnych prowadzonej działalności, ponoszonych kosztów założenia przedsiębiorstwa, czy praw i powinności przedsiębiorcy. Spotkanie zakończy dyskusja z ekspertem.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o dokonanie zapisu do 18 kwietnia na adres e-mail studban@ines.org.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: „Uniwersytet Śląski 19.04.2012”, w jej treści trzeba podać: imię i nazwisko, nazwę uczelni, kierunku oraz rok studiów, adres e-mail, telefon kontaktowy.

Organizatorem szkolenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Studencka Sieć Aniołów Biznesu.