Szkolenie pt. „Twój czas w twoich rękach – zarządzanie sobą w czasie!”

BK

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje szkolenie pt. „Twój czas w twoich rękach – zarządzanie sobą w czasie!”. Kurs poświęcony będzie głównie technikom skutecznego zarządzania sobą w czasie i planowania zadań. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli poznać cztery metody zarządzania czasem oraz ich zalety i wady. Prowadzone ćwiczenia umożliwią uczestnikom szkolenia przetestowanie nowych umiejętności w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych.

Kurs rozpocznie się 16 września 2010 roku o godz. 9.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w sali nr 90. Szkolenie poprowadzi Małgorzata Balewska – psycholog, trener, doradca zawodowy pracujący w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Zapisy telefoniczne trwają do 9 września 2010 roku. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w kursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zapoznanie się z nowym regulaminem szkoleń w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego obowiązującym od 1 września 2010 roku.