Szkolenie pt. „Trening osiągania celów, efektywności zespołu i organizacji”

03.07.2019 - 12:18, aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w ramach Akademii Rozwoju Kariery organizuje szkolenie pt. „Trening osiągania celów, efektywności zespołu i organizacji” w oparciu o grę symulacyjną o tematyce kryminalnej. Spotkanie, które poprowadzi pracownik firmy Apauly Group, odbędzie się 10 lipca 2019 roku w godz. od 13.00 do 16.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, s. 133).

Podczas spotkania zostaną omówione między innymi zagadnienia związane ze współpracą w grupie, komunikacją i osiąganiem celów. Poprzez grę symulacyjną uczestnicy będą mogli poćwiczyć nie tylko pracę w zespole, lecz także logiczne myślenie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Zapisy odbywają się przez formularz rejestracyjny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier UŚ.