Szkolenie pt. „Testować czy nie testować, oto są odpowiedzi”

BK

23 maja 2011 r. o godz. 16.15 w Instytucie Matematyki UŚ (sala 213) odbędzie się szkolenie poświęcone zagadnieniom testów oprogramowania – „Testować czy nie testować, oto są odpowiedzi”. Spotkanie poprowadzą pracownicy firmy Soflab Technology Sp. z o.o. Podczas szkolenia zostaną poruszone takie tematy, jak: rodzaje testów, normy dotyczące testów oprogramowania, testy w cyklu życia oprogramowania, projekty informatyczne a testy, oprogramowanie wspierające testy.

Firma Soflab Technology Sp. z o.o. jest największą firmą w Polsce specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu: zapewniania jakości w projektach IT, projektowania, zarządzania i realizacji testów systemów informatycznych.

Rejestracja uczestników rozpoczyna się 16 maja 2011 r. pod numerem telefonu: 32 359 20 32.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.