facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Szkolenie pt. „Sztuka udanych negocjacji”

Logo Biura Karier UŚ

W środę 18 października 2017 roku w godz. od 10.00 do 13.00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5, sala 3.9) odbędzie się szkolenie pt. „Sztuka udanych negocjacji” skierowane do studentów i absolwentów filologii germańskiej, a także osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak używać narzędzi negocjacyjnych w osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów.

Szkolenie prowadzić będzie firma VEO Worldwide Services, która zajmuje się dostarczaniem usług typu business-to-business w zakresie finansów, IT oraz handlu międzynarodowego. Organizatorem warsztatów jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.