Szkolenie pt. „Sztuka udanych negocjacji…”

26 października 2016 r. w godz. od 10.00 do 14.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, parter, sala nr 133) odbędzie się szkolenie pt. „Sztuka udanych negocjacji. Zastosowanie umiejętności negocjacyjnych w praktyce”, które adresowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Uczestnicy warsztatów:

• zrozumieją podstawy skutecznych negocjacji,
  • zapoznają się z metodą radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w negocjacjach,
  • zdobędą praktyczne umiejętności negocjacyjne biorąc udział w zorganizowanych przez firmę grach i symulacjach negocjacyjnych.

Na osoby posługujące się językiem niemieckim czekają także oferty pracy w firmie AXIS Services, która należy do międzynarodowego koncernu oferującego swoim partnerom rozwiązania biznesowe. Ponad 4 000 specjalistów na całym świecie zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz HR.

Na szkolenie obowiązują zapisy, które rozpoczynają się 19 października i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Karier UŚ.