Szkolenie pt. „Sukces życiowy to nie przypadek”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie pt. „Sukces życiowy to nie przypadek”, które odbędzie się 1 kwietnia 2014 r. o godzinie 16.30 w sali 416 AIP UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ).

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi jak dbać o pewność siebie, jak prawidłowo planować sukces oraz ustalać priorytety. Kurs poprowadzi Piotr Łabno – inwestor, pasjonat tematyki rozwoju osobistego i wszystkich zagadnień pokrewnych. Informacje na temat prowadzącego dostępne są na stronie www.piolab.pl.

Wstęp na szkolenie jest wolny, uczestników obowiązuje rejestracja na stronie: www.sukces.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.