Szkolenie pt. „Speech Lab. Jak mówić, aby Cię słuchali?”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie pt. „Speech Lab. Jak mówić, aby Cię słuchali?”, które odbędzie się 18 grudnia 2013 r. o godzinie 16.00 w sali 415 AIP UŚ (ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ). Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję:

• dowiedzieć się, w jaki sposób „pitchować” swój pomysł – prezentować go zależnie od okazji,
  • poznać trzy schematy przygotowania prezentacji, które sprawdzą się zarówno w nieformalnej rozmowie, jak i podczas ważnego wystąpienia,
  • poznać najważniejsze zasady dotyczące panowania nad mową ciała podczas wystąpień,
  • dowiedzieć się, jakimi są mówcami,
  • stworzyć własny „Kodeks dobrego mówcy”.

Szkolenie przeprowadzone zostanie z wykorzystaniem materiałów multimedialnych opisujących teoretyczną część zagadnienia. W części warsztatowej uczestnicy pracować będą pod opieką prowadzącego.

Wstęp na kurs jest wolny, rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę speechlab.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.