Szkolenie pt. „Skąd znam Twoje hasło do Facebook’a?”

10.01.2019 - 16:13, aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

17 stycznia 2019 roku w godz. od 11.00 do 13.30 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. S. Grota-Roweckiego 5, sala nr 4.63) odbywać się będzie szkolenie pt. „Skąd znam Twoje hasło do Facebook’a?”, którego głównym tematem będzie ochrona w internecie i skuteczna obrona przed cyberatakami. Podczas wydarzenia zostaną także przedstawione podstawy łamania haseł. Warsztaty, które zostaną poprowadzone w języku francuskim przez specjalistów z firmy Sopra Steria, są realizowane w ramach projektu „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na szkolenie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ponadto w godz. od 9.00 do 15.00 w holu głównym Wydziału Filologicznego wystawione zostanie stoisko firmy Sopra Steria, przy którym studenci będą mogli dowiedzieć się więcej na temat możliwości zdobycia pracy przez osoby znające języki obce, a także będą mogli porozmawiać o perspektywach odbycia wakacyjnego stażu.

Fima Sopra Steria to globalny dostawca usług i rozwiązań informatycznych. Po ośmiu latach działalności zespół tworzy prawie 700 osób i wciąż się rozwija. Jako Global Delivery Center pracownicy realizują zadania dla zagranicznych klientów, głównie w języku francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim.