facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Szkolenie pt. „Siła języka korzyści w biznesie”

Logo Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

W sobotę 11 lutego 2017 roku w godz. od 9.00 do 17.00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice, ul. Bankowa 14, sala nr 415) odbywać się będzie szkolenie pt. „Siła języka korzyści w biznesie” skierowane do osób, które chcą poszerzyć wiedzę z zakresu sprzedaży.

Podczas warsztatów omówione zostaną m.in. następujące zagadnienia:

• definicja języka korzyści,
  • prezentacja produktu,
  • stosowanie języka korzyści,
  • radzenie sobie z zastrzeżeniami klienta,
  • techniki przyjmowania obiekcji,
  • zamykanie sprzedaży.

Szkolenie prowadzić będzie Urszula Patelka –  konsultant, coach i praktyk sprzedaży oraz certyfikowany trener Akademii Trenerów Sprzedaży Development Partners. Podstawowym obszarem jej specjalizacji jest rozwój kompetencji komunikacyjnych w ujęciu biznesowym oraz sprzedaż relacyjno-biznesowa.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.jezyk-korzysci.evenea.pl.

Plakat szkolenia w kolorach białym i pomarańczowym, z opisem warsztatów i zdjęciem osoby prowadzącej