Szkolenie pt. „Roboty kradną ci robotę!”

logo Biura Karier UŚ

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie pt. „Roboty kradną ci robotę! O tym jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają rynek pracy”, które odbędzie się 28 sierpnia 2019 roku o godz. 10.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, s. 133). Kurs poprowadzi Dorota Butryn-Jones z firmy Sopra Steria Polska.

Program szkolenia:

• 10.00–11.00 – „Automatyzacja, industrializacja, digitalizacja – co to znaczy w praktyce?”,
  • 11.00–13.00 – „Zaprzyjaźnij się z robotem”,
  • 13.00–14.00 – „Praca przyszłości: co mogą robić roboty, a co będziemy robić my?.

Kurs, który odbędzie się w ramach Akademii Rozwoju Kariery, skierowany jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie Biura Karier UŚ.