facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie pt. „Przedsiębiorcą być!”

logo AIP Śląsk

24 kwietnia 2018 roku w godz. od 16.00 do 19.00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (ul. Bankowa 14, sala 415) odbywać się będzie szkolenie pt. „Przedsiębiorcą być!”, które poprowadzi Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości, będąca organizacją zajmującą się szerokim obszarem działań skierowanych zarówno do początkujących przedsiębiorców, jak również tych doświadczonych, prowadzących własną firmę już od jakiegoś czasu. Fundacja działa od 2013 roku, a jej celem jest wsparcie szeroko rozumianej przedsiębiorczości i szerzenie idei samozatrudnienia.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jakie są korzyści z prowadzenia własnej firmy w stosunku do etatowej pracy, jakie źródło finansowania wybrać dla swojej początkującej firmy oraz poznają podstawowe zasady księgowości.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: przedsiebiorca-byc.evenea.pl.

plakat promujący szkolenie „Przedsiębiorcą być!” w tonacji biało-pomarańczowej, zawierające najważniejsze dane dot. wydarzenia oraz link do formularza zapisów i logo AIP. Po prawej stronie jest zdjęcie laptopa, na którym widać dwie męskie ręce.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.