Szkolenie pt. „Pozew? Zrób to sam!”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz kancelaria Pirożek&Pirożek organizują szkolenie pt. „Pozew? Zrób to sam!”. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2014 r. o godz. 16.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (CINiBA, ul. Bankowa 11a, Katowice). Uczestnicy szkolenia będą mogli dowiedzieć się:

• czym jest elektronicznie postępowanie upominawcze oraz postępowanie uproszczone,
  • jaka jest różnica między trybem upominawczym a trybem nakazowym,
  • jaki tryb i kiedy obowiązuje, jakie są opłaty od pozwu,
  • jak wypełnić formularz w postępowaniu uproszczonym,
  • jak może bronić się dłużnik.

Spotkanie poprowadzą:

• Piotr Łysko – prawnik, doktorant, absolwent Wydziału Prawa i Administracji WSHiP im. Łazarskiego w Warszawie oraz wydziału prawa w Universiteit Gent. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym oraz negocjacjach.

• Piotr Seget – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, budowlanym i wekslowym.

Zapisy na spotkanie odbywą się poprzez stronę: www.pozwy.eventbrite.com.