Szkolenie pt. „Odstresowalnia – warsztaty radzenia sobie ze stresem”

Logo Biura Karier

27 lipca 2016 r. w godz. od 9.00 do 16.00 w Studenckiej Strefie Aktywności (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133) odbędzie się szkolenie pt. „Odstresowalnia – warsztaty radzenia sobie ze stresem”, które poprowadzi Justyna Wawszków z firmy Warta.

Warsztaty pozwolą spojrzeć na problem stresu z wielu perspektyw. Program spotkania został tak skonstruowany, aby poszerzając wiedzę z zakresu psychologii stresu, lepiej zrozumieć swoje reakcje w sytuacjach trudnych. Uczestnicy zachęcani zostaną do rozmowy na temat swojego sposobu przeżywania stresu ze wskazaniem na nierozłączność ciała i psychiki, aby w efekcie wspólnie wypracować alternatywne sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Szkolenie zostało zorganizowane w ramach projektu Akademii Rozwoju Kariery 2016 i adresowane jest do studentów oraz absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy rozpoczynają się 20 lipca i odbywają się drogą telefoniczną pod numerami: 32 359 19 82 i 32 359 29 32.

Harmonogram Akademii Rozwoju Kariery 2016 (dokument pdf)