Szkolenie pt. „Obudź swoją produktywność w 10 prostych krokach”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie „Obudź swoją produktywność w 10 prostych krokach”, które odbędzie się 28 października 2013 r. o godz. 15.30 w siedzibie AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14 – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, sala 416).

Michał Śliwińskiprzedsiębiorca internetowy, który jest pomysłodawcą Nozbe, aplikacji do zarządzania projektami i organizacji czasu w życiu i w firmie oraz redaktor naczelny „Productive! Magazine” – przestawi koncepcję 10 kroków maksymalizujących produktywność. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję m.in.:

• dowiedzieć się, jak lepiej zarządzać bieżącymi zadaniami,
  • poznać system, który pozwoli lepiej i efektywniej zarządzać swoim czasem,
  • nauczyć się w 10 prostych krokach pobudzać własną produktywność i motywację do pracy.

Szkolenie podzielone zostało na dwie części – teoretyczną, w której wykorzystane zostaną materiały multimedialne opisujące zagadnienie oraz część warsztatową, w której uczestnicy pracować będą pod okiem opiekuna. Rejestracja na kurs prowadzona jest poprzez stronę http://produktywnosc.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.