Szkolenie pt. „Kreowanie własnej marki”

BK

26 sierpnia 2010 r. w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w godzinach 9.00–14.00 odbędzie się szkolenie pt. „Kreowanie własnej marki”.

Podczas warsztatów poruszone zostaną zagadnienia związane z budowaniem profesjonalnego wizerunku, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska pracy. Uczestnicy dowiedzą się, co wpływa na postrzeganie nas przez otoczenie zawodowe, jak stwarzać wrażenie osoby profesjonalnej oraz co może wpłynąć negatywnie na wizerunek. Znaczna część zajęć poświęcona zostanie wizerunkowi w Internecie, który w obecnych czasach stanowi jedno z podstawowych mediów, służących poszukiwaniu pracy.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Balewska – psycholog, trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Szkolenie organizowane jest w ramach cyklu „Wakacje z karierą”.

Harmonogram szkoleń