Szkolenie pt. „Jak zoptymalizować swój biznes? Lean StartUp i MVP”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie pt. „Jak zoptymalizować swój biznes? Lean StartUp i MVP”, które odbędzie się 8 października 2014 r. (środa) w godzinach 17.00–19.00 w sali 416 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego) na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii (ul. Bankowa 14, Katowice).

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję:

• dowiedzieć się, czym jest Lean Startup, z którego wywodzi się m.in. pojęcie MVP i strategia czterech pytań,
  • zapoznać się z podstawowymi zasadami tej metody,
  • nauczyć się zasad budowania dobrego produktu.

Spotkanie opierać się będzie na materiałach audiowizualnych, również w języku angielskim, oraz dyskusji nad pomysłami biznesowymi osób przybyłych na szkolenie. Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną: www.lean-mvp-katowice.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.