Szkolenie pt. „Jak skutecznie porozumiewać się w zespole?”

17 lipca 2013 r. o godz. 9.00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, sala 415) odbędzie się szkolenie w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Warsztaty pt. „Jak skutecznie porozumiewać się w zespole?” poprowadzi Agnieszka Dunaj, kierownik Biura Karier UŚ.

Szkolenie obejmie następujące zagadnienia:

• cechy charakterystyczne grup,
  • etapy budowania zespołu i elementy budujące zespół,
  • bariery w komunikacji i zniekształcenia w postrzeganiu,
  • komunikacja nastawiona na współpracę i budowanie relacji,
  • role zespołowe,
  • działanie efektywnego zespołu.

Zapisy pod numerem telefonu: 32 359 20 32.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.bk.us.edu.pl.

Akademia Rozwoju Kariery (ARK) to nowy cykl wakacyjnych szkoleń poświęconych rozwojowi zawodowemu i osobistemu. Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów UŚ, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz poszukują nowych umiejętności i kontaktów osobistych.