Szkolenie pt. „Inwestycje i rozwój”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje kolejne spotkanie w ramach projektu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”. Szkolenie pt. „Inwestycje i rozwój” odbędzie się 12 października 2013 r. od godz. 9.00 do 17.30 w Akademickim Centrum Przedsiębiorczości UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415). Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości. Szkolenia skierowane są przede wszystkim do: studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych, ale także do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 32 359 22 15 (od godz.7.30 do 15.30). Udział w szkoleniach i doradztwie jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany jest ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.