Szkolenie pt. „Inwestycje i rozwój”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenia w ramach projektu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”. Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości. Szkolenia są skierowane przede wszystkim do studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych, ale również do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Najbliższe spotkanie dotyczące inwestycji i rozwoju odbędzie się 21 czerwca 2013 r. o godz. 9.00 w Akademickim Centrum Przedsiębiorczości UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415). Udział w szkoleniach i doradztwie jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 32 359 22 15 od godz. 7.30 do 15.30. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt współfinansowany jest ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.