Szkolenie „Droga zawodowa bez przypadku...”

28 lipca 2011 r. w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w godz. 10.00–15.00 odbędzie się szkolenie pt. „Droga zawodowa bez przypadku. Jak planować swoją przyszłość poprzez wyznaczanie celów". Jak wytyczać cele? Jak uporządkować to, co dla mnie w życiu jest ważne? Jak uporządkować działania wspierające realizację celu? Co muszę zrobić, by zwiększyć szansę na osiągnięcie rezultatu, który sobie założyłem? To niektóre z pytań, na jakie uczestnicy szkolenia będą mogli odpowiedzieć.

Warsztat poprowadzi Małgorzata Balewska – psycholog, certyfikowany trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

To jaki kształt przybiera nasze życie zależy w dużej mierze od tego, na ile my podchodzimy do niego w sposób świadomy – planujemy i inicjujemy działania, zamiast czekać, aż „coś nam się przydarzy”. Bez względu na to, czym się zajmujemy warto od czasu do czasu zrewidować swoje cele – uporządkować to, co chcielibyśmy osiągnąć, określić w jaki sposób można do tego dojść, zastanowić się, czy to co aktualnie zabiera nam najwięcej czasu, jest zgodne z kierunkiem, w którym chcielibyśmy zmierzać. Życie bez celu jest jak błądzenie na oślep, może więc warto nadać kierunek naszej wędrówce?

Zapisy rozpoczną się 21 lipca 2011 r. o godz. 7.30 po numerem telefonu (32) 359 20 32.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.