„Daj się znaleźć. Stwórz własną markę na rynku pracy”

4 sierpnia 2011 r. w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w godz. 10.00–14.00 odbędzie się szkolenie pt. „Daj się znaleźć. Stwórz własną markę na rynku pracy". Wizerunek osobisty jest jedną z podstawowych kategorii determinujących sposób, w jaki jesteśmy odbierani przez otoczenie. To w jaki sposób ubieramy się, wypowiadamy się, gestykulujemy, wpływa na ocenę naszej osoby.

Jeżeli chcesz się dobrze przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, to pamiętaj, że nawet Twoje zdjęcia na portalu społecznościowymi mogą wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na decyzję o zatrudnieniu przez danego pracodawcę. Na ile nasz wizerunek na rynku pracy może wpłynąć na otrzymanie oferty pracy? Czy ma znaczenie to w jakich portalach społecznościowych jesteśmy obecni i jak prezentuje się nasz profil? Jakie wrażenie na przyszłym pracodawcy zrobi konkretny sposób prezentowania się pracownika? Jak skutecznie prezentować się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej? To zagadnienia, które zostaną podjęte podczas szkolenia.

Szkolenie pt. „Daj się znaleźć. Stwórz własną markę na rynku pracy” poprowadzą: Małgorzata Balewska – psycholog, certyfikowany trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wojciech Kiljańczyk – doktorant na Wydziale Nauk Społecznych UŚ, praktyk PR w projektach społecznych, pracownik Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy rozpoczną się 28 lipca 2011 r. o godz. 7.30 pod numerem telefonu (32) 359 20 32.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptację regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.