Szkolenie pt. „Czy istnieje idealne CV?”

BK

Informujemy, że od 30 września 2010 r. ruszają zapisy na szkolenie pt. „Czy istnieje idealne CV?”, organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Uczestnicy będą mogli zwiększyć swoją wiedzę na temat procesu selekcji aplikacji oraz udoskonalić umiejętności konieczne do przygotowania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego.

Szkolenie poprowadzi Joanna Kucz-Makucha, trener, specjalista w zakresie human resources, absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Śląskim. Ma certyfikat trenerski piątego stopnia European Qualification Framework. Prowadzi szkolenia z następujących zagadnień: komunikacja, budowanie zespołu, obsługa klienta, sprzedaż, rekrutacja i selekcja, poszukiwanie pracy i inne.

Szkolenie odbędzie się 7 października 2010 roku w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, w godzinach 10.00–14.00.

Warunkiem udziału jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dokonanie zapisu równoznaczne jest z akceptacją nowego regulaminu uczestnictwa w szkoleniach Biura Karier UŚ.