Szkolenie pt. „Build your employability – poznaj tajniki procesu rekrutacji wraz z Capgemini”

25 lutego 2013 r. od godz. 13.00 do 17.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się V szkolenie w ramach Akademii Biznesu Capgemini pt. „Build your employability – poznaj tajniki procesu rekrutacji wraz z Capgemini”. Uczestnicy spotkania dowiedzą się:

• jak szukać pracy, żeby ją odnaleźć,
  • jak stworzyć dobre CV,
  • czy warto pisać listy motywacyjne,
  • jak wygląda proces rekrutacji do międzynarodowej korporacji,
  • jak się przygotować do udziału w rekrutacji,
  • na czym polega wywiad kompetencyjny,
  • z czym można się spotkać podczas sesji Assessment Centre.

Zapisy na szkolenie rozpoczną się 18 stycznia 2013 r. i odbywać się będą drogą telefoniczną pod numerem: 32 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w kursie jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.