Szkolenie pt. „Build your employability…”

25 kwietnia 2013 r. w godz. od 12.00 do 17.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12) odbędzie się szkolenie pt. „Build your employability – poznaj tajniki procesu rekrutacji wraz z Capgemini”. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

• jak skutecznie szukać pracy,
  • jak stworzyć dobre CV,
  • czy warto pisać listy motywacyjne,
  • jak wygląda proces rekrutacji do międzynarodowej korporacji,
  • jak się przygotować do udziału w rekrutacji,
  • na czym polega wywiad kompetencyjny,
  • z czym można się spotkać podczas sesji Assessment Centre.

Spotkanie organizowane jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego. Rejestracja uczestników rozpocznie się 18 kwietnia. Zapisy odbywają się telefoniczne pod numerem 32 359 20 32. Osoby zainteresowane udziałem powinny zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.