facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie pt. „Budowanie produktu”

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują szkolenie pt. „Budowanie produktu”, które odbędzie się 28 listopada 2013 r. o godz. 16.00 w sali 415 AIP UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14 – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Często początkujące firmy nie znają swoich klientów i nie wiedzą, jak powinien wyglądać ich produkt. Tworzą rozwiązania, które ich zdaniem są rewolucyjne i niezastąpione, a jednak się nie sprzedają. Stare metody zarządzania: planowanie i prognozowanie na podstawie długiej i stabilnej historii firmy nie mają odniesienia do niepewnego i nieprzewidywalnego świata start-upu. Dlatego potrzebny jest nowy sposób działania.

Eric Ries, przedsiębiorca z Doliny Krzemowej i pionier teorii Lean Start-up, podpowiada młodym instytucjom, jak działać, aby osiągnąć sukces. Dzięki jego metodom uczestnicy spotkania poznają sposób tworzenia rozwiązań, które się sprzedają i testowania swojego modelu biznesowego. Będą mieli również okazję poznać: strategię czterech pytań i MVP oraz zasady budowania dobrego produktu. Spotkanie będzie okazją do zainspirowania się pomysłami przedsiębiorców odnoszących sukcesy, a także zweryfikowania swojego pomysłu.

Szkolenie podzielone zostało na dwie części – teoretyczną z wykorzystaniem materiałów multimedialnych oraz warsztatową. Wstęp na spotkanie jest wolny, rejestracja uczestników prowadzona jest poprzez stronę: http://budowaproduktu.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

plakat

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.