facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Szkolenie pt. „Biznesplan”

Biuro Karier UŚ

W ramach projektu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej” Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie pt. „Biznesplan”, które odbędzie się 14 grudnia 2012 r. o godz. 9.00 w Akademickim Centrum Przedsiębiorczości UŚ (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 416).

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są telefonicznie – pod nr. 32 359 22 15, od godz. 7.30 do 15.30. Udział w szkoleniach i doradztwie jest bezpłatny, każdy uczestnik kursu otrzyma certyfikat.

Szkolenia prowadzone w ramach programu „Kreator Innowacyjności…” adresowane są do studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych, a także osób spoza społeczności akademickiej, zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Projekt „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej” współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Jego celem jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.
 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.