Szkolenie pt. „Biznes zaczyna się na Facebooku”

logo AIP

11 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) rozpocznie się bezpłatne szkolenie pt. „Biznes zaczyna się na Facebooku”, które poprowadzą Agnieszka Stefaniak-Zubko i Beata Nocoń.

Uczestnicy warsztatów poznają historię mediów społecznościowych i ich znaczenie w dzisiejszym świecie oraz biznesie, nauczą się praktycznych podstaw działania Facebooka, a także poznają praktyczne zasady tworzenia dobrych grafik na Facebooku i dowiedzą się, skąd legalnie pobierać darmowe zdjęcia oraz jak łatwo zaprojektować atrakcyjny post. Na spotkanie należy zabrać własnego laptopa.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony: http://biznesnafacebooku.evenea.pl.

biało-pomarańczowy plakat promujący warsztaty poświęcone wykorzystywaniu facebooka w biznesie. Na plakacie najważniejsze dane dot. wydarzenia oraz zdjęcia prowadzących szkolenie i logo AIP