Szkolenie pt. „Autoprezentacja jako podstawa sukcesu”

20 marca 2013 r. od godz. 15.30 do 17.00 na Wydziale Matematyki, Fizyki Chemii UŚ (sala 415) odbędzie się szkolenie z cyklu StartUp Training pt. „Autoprezentacja jako podstawa sukcesu”. Szkolenie poprowadzi Adam Giza − prezenter telewizyjny i radiowy oraz nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Technicznej; absolwent Wydziału Nauk Społecznych UŚ oraz studiów podyplomowych na WSB z zakresu logopedii i emisji głosu, prezenter prognozy pogody portalu Onet.pl oraz gospodarz programów telewizji Fashion TV i TVS; w 2011 roku prowadzący program „Total Chart” w radiu Planeta FM; finalista reality-show „Dzień dobry pogoda” w TVN oraz „Polska na śniadanie” w TVP2; twarz kampanii społecznej „Prowadzę – jestem trzeźwy”; właściciel firmy „ale media. Adam Giza”.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę: www.autoprezentacja.eventbrite.com.
Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem wydarzenia są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

O wydarzeniu napisał serwis „gornyslask.studentnews.pl” w artykule pt. „Autoprezentacja jako podstawa sukcesu – szkolenie”. (12.03.2013)